• Vrijwilligers Boutdag bedankt!

    Boutdag, kerst en nieuwjaar

    Wat een fantastische boutdag afgelopen zaterdag! Een sfeerrijke afsluiting van het jaar 2019. Namens het bestuur veel dank aan de organisatie; het is bijvoorbeeld al een hele klus om alle prijzen georganiseerd te krijgen. Evenveel dank aan allen die de middag zelf tot een succes hebben gemaakt, zoals de kantine op orde krijgen, de bar en keuken en ook de muziek op volle toeren laten draaien. En niet te vergeten het in "kerstblauw" gepakte duo, dat als een geoliede machine het rad liet draaien en de prijzen aan de man en vrouw bracht.

    Tot slot wensen we iedereen een mooi en sportief 2020 toe. Graag zien we jullie natuurlijk met velen tijdens het zaalvoetbaltoernooi bij ASWH, het darttoernooi van ons Pelioen of het veteranentoernooi op 4 januari. Tijdens dit toernooi zal er tussendoor ook volop gelegenheid zijn om elkaar een gelukkig nieuwjaar te wensen. Dit jaar zal er, vanwege drukke bezigheden rond dit veteranentoernooi, geen aparte nieuwjaarsreceptie georganiseerd worden.