• Pelikaan en Yousportz 3.0

    Afgelopen zaterdag zijn door Yousportz twee succesvolle trainingen verzorgd op het A-veld. Om 10 uur waren de jongere junioren en om 11 uur de oudere junioren aan de beurt. We hebben van deze trainingen een kleine impressie op film gezet. Aanstaande zaterdag willen we opnieuw een aantal trainingen laten geven. Hoeveel en in welke leeftijdsgroepen hangt van jullie af. Bij voldoende animo kunnen we bekijken of we ook een training voor senioren, zowel mannen als vrouwen, kunnen laten verzorgen.

    Geef je op voor donderdag 21 mei 20:00u bij algjvoorz@vvpelikaan.nl of techjvoorz@vvpelikaan.nl. Dan kunnen we vrijdag bekijken welke groepen we zaterdag eventueel aan kunnen bieden en jullie hierover informeren.

    Graag bij het opgeven je naam, geslacht, leeftijd en eventuele team vermelden!