• De TC gesprekken met de 22 huidige Pelikaan 1 selectie spelers hebben geresulteerd in toezeggingen van de volgende spelers voor komend seizoen :

  Jeroen de Vey (k), Sjoerd de Groot (k), Jesse de Raad, Bart v Muijen, Karsten Grob, Mitchel Kroos, Rowdy Nossent, Nathan Silie, Jeffrey Nossent, Nick de Vey, Ruben de Raad, Jesper Nossent , Jelle Dekker en Thomas den Boer. 

  Naast de vertrekkende Stefano Tavares (Alblasserdam) zal ook Valeri da Silva na 5 seizoenen Pelikaan verlaten alsmede  Anouar Saïd die de  na 8 seizoenen Pelikaan de overstap maakt naar Roda Boys. 

  Recent bleek dat de knieblessure van routinier Bart v Muijen in de wedstrijd tegen Papendrecht een ernstige is . Na een MRI scan bleek er sprake te zijn van kruisbandschade . Voor Bart een enorme domper, zo ook voor de club Pelikaan. Bart zal zich gaan beraden over zijn voetbaltoekomst.

  Binnen afzienbare tijd volgt duidelijkheid over de toekomst van nog een 5 tal spelers .  

  Eerder werd de eerste aanwinst al bekend gemaakt . Deveney Veld komt over van VVGZ. 

   

  TC Pelikaan.