• Pelikaan 35+1

  • Pelikaan 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nossent, RonaldTechnische staf
    Schelt, Peter vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, JeroenTeamspeler
    Dee, Wesley vanTeamspeler
    Dijk, Dennis vanTeamspeler
    Franssen, DennyTeamspeler
    Hensen, RichardTeamspeler
    Keulen, Alex vanTeamspeler
    Meerman, FrankTeamspeler
    Mijnster, ArieTeamspeler
    Mooren, Anton van derTeamspeler
    Noorloos, Anco vanTeamspeler
    Plaisier, LuukTeamspeler
    Schelt, Peter vanTeamspeler
    Slijepcevic, SanjinTeamspeler
    Varik, Wim vanTeamspeler
    Vlieg, EricTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 15:00Pelikaan 35+1 - Heerjansdam 35+1Sportpark Bakestein
    5 feb. 14:30Kozakken Boys 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark De Zwaaier
    19 feb. 13:00IFC 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Schildman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Pelikaan JO15-1 - VVGZ JO15-12 - 4
    22 jan.Pelikaan 7 - Pelikaan 110 - 0
  • Poulestanden Pelikaan 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IFC 35+165104393416
    2Alblasserdam 35+1640231131812
    3Groote Lindt 35+2632122101211
    4Heerjansdam 35+14301234199
    5Kozakken Boys 35+16231201379
    6VVAC 35+152121215-37
    7De Alblas 35+152121020-107
    8Groote Lindt 35+152031425-116
    9Pelikaan 35+151131019-94
    10Peursum 35+15104837-293
    11Groot-Ammers 35+17016836-281