• Pelikaan 35+1

  • Pelikaan 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nossent, RonaldTechnische staf
    Schelt, Peter vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pelikaan 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerjansdam 35+1181512105228346
    2Kozakken Boys 35+118133267293842
    3IFC 35+118131489395040
    4Groote Lindt 35+21885555371829
    5Alblasserdam 35+1188194955-625
    6De Alblas 35+1187293456-2223
    7Pelikaan 35+11861113863-2519
    8Groot-Ammers 35+11852112572-4717
    9VVAC 35+11823133172-419
    10Groote Lindt 35+11823133078-489