• Pelikaan 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schelt, Peter vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, JeroenTeamspeler
    Dee, Wesley vanTeamspeler
    Dijk, Dennis vanTeamspeler
    Franssen, DennyTeamspeler
    Hensen, RichardTeamspeler
    Keulen, Alex vanTeamspeler
    Meerman, FrankTeamspeler
    Mijnster, ArieTeamspeler
    Mooren, Anton van derTeamspeler
    Noorloos, Anco vanTeamspeler
    Plaisier, LuukTeamspeler
    Schelt, Peter vanTeamspeler
    Slijepcevic, SanjinTeamspeler
    Varik, Wim vanTeamspeler
    Vlieg, EricTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 15:00Pelikaan 35+1 - Kozakken Boys 35+1Sportpark Bakestein
    30 okt. 15:00Pelikaan 35+1 - Alblasserdam 35+1Sportpark Bakestein
    6 nov. 14:30Peursum 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Peursum
    13 nov. 15:00De Alblas 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Souburgh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Pelikaan JO17-1 - Nw Lekkerland JO17-11 - 5
    9 okt.Pelikaan JO15-1 - Rijsoord JO15-12 - 2
  • Poulestanden Pelikaan 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 35+24301186129
    2IFC 35+13210196137
    3Heerjansdam 35+1320113496
    4Groote Lindt 35+1320112756
    5VVAC 35+13111812-44
    6Kozakken Boys 35+120205502
    7De Alblas 35+12011111-101
    8Groot-Ammers 35+13012512-71
    9Pelikaan 35+1100125-30
    10Peursum 35+1100107-70
    11Alblasserdam 35+1100108-80