• Ze kreunen als ze moeten bukken, hebben last van stijf gevoel of zeggen in onze tijd was het allemaal anders. Toch gaan de voetbalsterren van weleer voor alweer de derde keer strijden om het 'veteranenkampioenschap van Zwijndrecht’ en ditmaal op het
    Pelidome.

    Vanaf 13:30u zullen de veteranen van VVGZ, sc Bakestein, vv Zwijndrecht en zvv Pelikaan strijden om de eeuwige roem. Aansluitend wordt de wedstrijd van de ‘Young Veterans’, gespeeld tussen de teams van VVGZ en zvv Pelikaan. In de ochtend gaan vanaf 8:30u de hoogste jeugdelftallen van VVGZ, ZBC’97 en zvv Pelikaan het in toernooi verband tegen elkaar opnemen. Om het nieuwe jaar maar
    eens goed te beginnen zal de derde helft opgeluisterd worden door DJ Ed met als hoofdact Rock Coverband Solid. Een ieder is welkom en de toegang is gratis. Dus een mooie gelegenheid voor gezelligheid, nieuwjaarswensen en het ophalen van mooie herinneringen uit de jaren tachtig en negentig. Dankzij de volgende sponsoren is het toernooi mogelijk gemaakt en kan ook nog een mooi bedrag aan de stichting ‘Support Casper, de campagne van de Stichting Overleven met Alvleesklierkanker’ worden geschonken.