• Sinterklaasfeest ZVV Pelikaan

  Sinterklaas komt op 30 november een bezoekje brengen aan Zvv Pelikaan. Deze avond zijn alle kinderen van 4 t/m 8 jaar van harte welkom op het Sinterklaas feest. Er zal eerst lekker gegeten worden met zijn allen en daarna gaan we een lampion maken voor de Sophia lichtjestocht en misschien komen er dan ook wel wat knutselpieten langs.

  Hopelijk heeft de sint nog wat leuks te vertellen over de voetballertjes en neemt hij een cadeautje mee. De avond zal starten om 17:45 uur met als eindtijd 20:15/20:30.

  De verwachting is dat wij rond 20:00 uur aan de lichtjestocht gaan beginnen en het zou leuk zijn als er wat ouders langs de route staan. Geef je op via onderstaande formulier(en) en mochten er hulpouders, trainers zijn die dit niet willen missen kunnen die zich ook opgeven !

  Tot dan!

   

  De activiteiten pietjes😊

 • Aanmelden deelnemer

  Versturen

 • Aaanmelden broertje of zusje

  Versturen

 • Aanmelden (hulp)ouder trainer

  Versturen