• JO9-2 buigt na rust een 0-2 achterstand om in een 5-3 overwinning

    Pelikaan kwam er in de eerste helft tegen een veel feller spelend De Alblas JO9-2 nauwelijks aan te pas. Pas na de pauze speelde Pelikaan zoals we van hun gewend zijn en of dit mede te danken is aan de moeder van Daan zal altijd een vraagteken blijven. Het vermoeden bestaat namelijk dat zij de ranja die zij tijdens de rust in de kleedkamer heeft gebracht, vermengd heeft met een flinke scheut Red Bull.
    Een feit is in elk geval dat JO9-2 onmiddellijk als een speer uit de startblokken kwam en uiteindelijk met 5-3 won.
    Het begon dus allemaal erg matig. Binnen vijf minuten keken we tegen een 0-2 achterstand aan door twee hoge ballen waar onze keeper Sil onmogelijk bij kon. De eerste kans aan onze kant was voor Roan, maar zijn inzet ging naast en even later trof hij helaas de paal. De beste mogelijkheid om de aansluitingstreffer te maken was voor Johnson, die met een keurige pass door Anouk werd bediend, maar hij schoot over. Na de pauze waren onze spelers veel beter bij de les en Liam tekende met een hard schot voor de 1-2. De Alblas kwam echter toch weer op een grotere voorsprong toen Sil van dichtbij werd geklopt: 1-3. Aangespoord door de leiders trok Pelikaan ten aanval en achterin zorgden Toine, Lesley en Daan er voor dat er niets meer werd weggegeven. Toine verzorgde van achteruit de passing en Stijn, Roan, Anouk, Liam en Johnson voerden de druk op de achterhoede van De Alblas op. Daan mengde zich ook in de voorste gelederen en scoorde via het been van een verdediger de 2-3. Even later kwam de bal voor de voeten van Lesley en die aarzelde geen moment: 3-3. Het geloof in een overwinning nam toe en toen de keeper van De Alblas een schot van Stijn niet onder controle kreeg, was Lesley er als de kippen bij om de bal alsnog in het doel te schuiven: 4-3. De genadeklap aan De Alblas werd uitgedeeld door Stijn die van afstand de eindstand bepaalde: 5-3. Ik zal toch nog eens aan de moeder van Daan gaan vragen of het gerucht over de ranja op waarheid berust…..
    Kil Timmers
    04-05-2019