• JO9-2 bindt ook De Alblas aan de zegekar

    Het was aan het spel van onze jongens duidelijk te merken dat een aantal spelers de vorige avond op bezoek waren geweest bij Sinterklaas. Het duurde namelijk even voordat iedereen op het veld weer bij de les was, want er was nog maar net afgetrapt of de bal lag al achter doelman Sil: 0-1. Zonder de afwezigen Johnson en Liam liep de samenwerking stroever dan normaal, maar langzaam maar zeker kwam het team toch op gang. Stijn, met een van de Sint gekregen Pelikaan-muts op zijn hoofd (en waarmee hij ook was gaan slapen) tekende met een schot in de benedenhoek voor de 1-1. Met een mooie redding voorkwam Sil dat De Alblas opnieuw de leiding zou nemen. Pelikaan voerde hierna de druk op het doel van De Alblas op. Daan raakte de lat en een inzet van Roan verdween maar rakelings langs het doel. Even later hielp de keeper van De Alblas ons een handje door bij een schot van Stijn over de bal heen te trappen: 2-1. Na de pauze ging De Alblas op zoek naar de gelijkmaker en Toine kon met een sliding maar net de 2-2 voorkomen. Pelikaan ging hierna wat beter spelen en vergrootte de voorsprong nadat Toine met een mooie voorzet Daan had bereikt, die bij de tweede paal de bal tergend langzaam in de andere hoek prikte: 3-1. Lesley en Roan probeerden de druk op het doel van De Alblas vast te houden door voorin meteen de opbouw van De Alblas te storen. Roan maakte bijna de 4-1 na een mooie solo die helaas eindigde met een schot in de handen van de keeper van De Alblas. Het doelpunt viel echter aan de andere kant met een harde hoge knal die onbereikbaar voor Sil in het doel verdween: 3-2. Het bleef spannend en Pelikaan moest alle zeilen bijzetten om de voorsprong vast te houden. Sil werd een paar keer stevig op de proef gesteld, maar kwam telkens als overwinnaar uit de strijd. Daan maakte ten slotte aan alle onzekerheid een einde na een door hem genomen uitbal. Hij dribbelde namelijk in en gaf de keeper het nakijken: 4-2. Bijna was het zelfs nog 5-2 geworden, maar Toine raakte vanaf de zijkant de paal. De toeschouwers zagen vandaag niet het allerbeste spel van JO9-2, maar de spelers zelf vonden dit volstrekt onbelangrijk want de winst was immers binnen. Bovendien, onderling straalden onze mannen weer veel plezier uit en dat is wat echt telt!
    Kil Timmers
    01-12-2018