• Hard gewerkt, geen beloning

    Vandaag 17-11-18 De dag dat Sinterklaas weer in het land aankomt, hadden de meiden besloten om met frisse moed en strijd de wedstrijd tegen Be Ready te beginnen. De ouders stonden te verkleunen langs de kant maar door de spanning op het veld was het goed te doen. De ruststand was 2-2. De meiden kwamen als snel met 2-0 achter, maar bijna aan het einde van de eerste helft kwam de spirit terug. Angel scoorde 1-2 En niet veel later scoorde Cheyenne de 2-2. Je kan wel zeggen dat dat zeer verdient was. De start van de 2de helft was ook met veel pit en strijd. Al snel scoorde Shophie met een panna de 3-2. Deze score bleef lang staan, met nog 10 minuten te spelen kwam Be Ready terug en uit eindelijke scoorde ze toch te winnende. Eindstand 3-4. Meiden jullie hebben veel stijd geleverd en net op het einde verloren wat super jammer is. Voor de ouders en trainers langs de kant hebben jullie toch gewonnen hoor. Dus ga zo door meiden, door strijd en samenspel worden jullie alleen maar beter. Op maar de volgende pot.