• Afvallen is vaak niet makkelijk. Het is ook nog eens extra moeilijk als je een zittend beroep hebt. Als je gemiddeld 8 uur zit, levert dat natuurlijk geen positieve bijdrage aan het proces gewicht verliezen.

    Toch kan je met wat simpele aandachtspunten een positieve invloed uitoefenen op het bereiken van je doelstellingen. Zo kan je bijvoorbeeld in de pauze een heerlijke wandeling maken of ga je met de trap naar de 4e verdieping in plaats van met de lift. Vaak maak je deze verstandigere keuzes sneller als je energielevel hoger is en je bijvoorbeeld in de “gezonde flow” zit. Je herkent het vast wel, je wilt heel graag gaan sporten en gaan werken aan je gezondheidsdoelstellingen alleen heb je nog niet die bekende knop gevonden waardoor het allemaal wat makkelijker gaat en de drempel wat wordt verlaagd. Onze coaches horen dit vaak en zijn hier dan ook dagelijks mee bezig om de sporters te motiveren en te enthousiasmeren om in actie te komen. Dit doen ze door bijna dagelijks kort contact te hebben met de sporter. Door een goed beweegplan op te stellen met bijvoorbeeld een 1 op 1 Personal Trainingssessie en een thuistraining. En natuurlijk met een gezond voedingsplan afgestemd op je persoonlijke situatie en voorkeuren (zoals bijvoorbeeld werk). En het allerleukste is, de diensten van Good Life For All worden ook nog eens door een groot aantal zorgverzekeraars, deels of helemaal, vergoed. Kortom, je bent op weg naar een goed en prettig leven.

    Elmar Brouwer

    Personal Coach bij Good Life For All

    Expert op het gebied van beweging, voeding en leefstijl

    www.goodlifeforall.nl