• 9 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sampon, CoenOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pelikaan 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zwerver 5201712104267852
    2Drechtstreek 1020171296207652
    3ASWH 720113671363536
    4Pelikaan 92011185953634
    5Hardinxveld 72094756441231
    6Nieuw Lekkerland 62093853431030
    7De Alblas 62085761471429
    8Sliedrecht 1320911063441928
    9VV Papendrecht 72063114856-821
    10Alblasserdam 520201829109-806
    11IFC 720002021183-1620
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.