• 6 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dis, Arnold vanOverige stafTeammanager
    Koiter, ChesronOverige stafTeammanager
    Varik, Danny VanOverige staf
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:30Pelikaan 6 - GSC/ODS 3Sportpark Bakestein
    3 okt. 11:45Pelikaan 6 - VVGZ 5Sportpark Bakestein
    10 okt. 15:00Oranje Wit 9 - Pelikaan 6Sportpark Oranje Wit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.Pelikaan JO19-1 - De Alblas JO19-12 - 3
    12 sep.Steenbergen 3 - Pelikaan 64 - 1
    8 sep.Pelikaan 1 - FC Maense 14 - 1
    8 sep.Pelikaan 3 - RVVH 32 - 3
  • Poulestanden Pelikaan 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 410101101
    2Wieldrecht 510101101
    3Drechtstreek 700000000
    4Dubbeldam 600000000
    5SC Emma 200000000
    6GSC/ODS 300000000
    7Oranje Wit 900000000
    8Pelikaan 600000000
    9Sliedrecht 900000000
    10VVGZ 500000000

    Poulestanden Pelikaan 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 5320113766
    2Steenbergen 3320113766
    3Pelikaan 632019726
    4Prinsenland 23003115-140
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.