Cookie beleid ZVV Pelikaan

De website van ZVV Pelikaan is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Over de mensen

Over de mensen


Contactgegevens

Sportpark Bakestein
Middellijn 9, 3335 KC Zwijndrecht
(078)-6101145, info@vvpelikaan.nl


Bestuursteam

Naam Functie Mobiel E-mailadres
Kees de Kreij Erevoorzitter    
John Mol Waarnemend voorzitter (06) 23522641 voorzitter@vvpelikaan.nl
Wim Kuiters Jeugdvoorzitter algemene zaken (06) 42329315 algjvoorz@vvpelikaan.nl
John Mol Jeugdvoorzitter technische zaken (06) 23522641 techjvoorz@vvpelikaan.nl
Angelo Spek Penningmeester (06) 46074604 pm@vvpelikaan.nl
André Versteeg Secretaris (06) 83226971 secretaris@vvpelikaan.nl
Arnold van Dis Voetbalzaken (06) 15187755 voetbalzaken@vvpelikaan.nl
Eldert Smolders PR & communicatie (06) 53360295 redactie@vvpelikaan.nl


Algemene zaken

Naam Functie Mobiel E-mailadres
Robert Troost Ledenadministratie   ledenadministratie@vvpelikaan.nl
Jean Paul Bazen Kantinezaken (06) 15036928 kz@vvpelikaan.nl
Angelique Versteeg Wedstrijdsecretaris (06) 38187430 wsecretaris@vvpelikaan.nl
Randy Voll Materiaal & Kleding (06) 81781073 materiaal@vvpelikaan.nl
Martin Erkelens Materiaal & Kleding (06) 51978400 materiaal@vvpelikaan.nl
Eldert Smolders Beheer website (06) 53360295 webmaster@vvpelikaan.nl
Wim Monster Accommodatie (06) 51532003 accommodatie@vvpelikaan.nl
Hennie Pruysen/
Marion Bazen
Lief en leed   liefenleed@vvpelikaan.nl


Technische commissie

Ronald Nossent   (06) 21844034 tc@vvpelikaan.nl


Jeugd

Naam Functie Mobiel E-mailadres
Wim Kuiters Jeugdvoorzitter algemene zaken (06) 42329315 algjvoorz@vvpelikaan.nl
John Mol Jeugdvoorzitter technische zaken (06) 23522641 techjvoorz@vvpelikaan.nl
John Kik Jeugdcoördinator (06) 47437536 coordinatoren@vvpelikaan.nl
Mark Kuiters Techniektrainer jeugd (06) 10906490 techniektrainer@vvpelikaan.nl
VACATURE Coördinator dames en meisjes info: (06) 23522641 meisjes@vvpelikaan.nl
Angelique Versteeg Toernooien (06) 38187430 toernooien@vvpelikaan.nl
Angelo Spek Coördinator scheidsrechters (06) 46074604 scheidsrechters@vvpelikaan.nl
Marscha Buikhuizen Activiteitencommissie (06) 51700990 activiteiten@vvpelikaan.nl


Sponsoring

Naam Functie Mobiel Emailadres
Rob Michielse Coördinator sponsorzaken (06) 37384533 sponsorcommissie@vvpelikaan.nl
Arie Stam Acquisitie (06) 53220941 sponsorcommissie@vvpelikaan.nl
Walter Hoogerwerf Voorzitter Businessclub (06) 26312825 info@vriendenvanpelikaan.nl
Steven Constandse Beheerder Club van 50 (06) 24508580 clubvan50@vvpelikaan.nl


Vertrouwenspersoon

Naam Functie Telefoon Mobiel
mw. dr. Adrie Heuvelman Huisarts te Zwijndrecht (078) 6103728 (06) 54667223
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!