• 3e nieuwkomer voor Pelikaan

    Peli selectie nieuws :

    Ditmaal de aankondiging dat Tim Willemstijn volgend seizoen de blauw - zwarte kleuren verdedigt. En dan echt verdedigen, want Tim is een centrale verdediger, met specifieke kwaliteiten zoals een uitstekende crosspass, kopkracht, lengte en positioneel inzicht. Vorig jaar was de TC met Tim al dicht bij een overstap. De 25-jarige inwoner van H-I-Ambacht speelde in de jeugd voor IFC, in de senioren daarna 1 jaar voor Groote Lindt, 2 jaar IFC zaterdag en 1 jaar bij IFC zondag in de hoofdklasse. Dit seizoen de overstap gemaakt naar het zaterdagvoetbal bij Groote Lindt. De voetbalambitie naar hoger niveau plus de aanwezigheid van vrienden Jeroen en Nick de Vey resulteert nu in de komst naar het Peli Dome.

    De TC wenst Tim enorm veel succes en plezier bij deze keuze!