• 3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Besemer, SharonMedische stafVerzorger
    Pomp, KoosOverige stafTeammanager
    Sloof, TonTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di-Do A 3
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 nov. 19:30Excelsior"20 JO15-1 - Pelikaan JO15-1Sportpark Thurlede
    13 nov. 18:45Pelikaan JO13-1 - Dubbeldam JO13-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    13 nov. 19:30Slikkerveer O23 - Pelikaan O23Sportpark Reyerpark
    14 nov. 19:30Pelikaan JO17-1 - DCV JO17-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    17 nov. 12:00Rijsoord 2 - Pelikaan 3Sportpark Rijsoord
    19 nov. 19:30Excelsior;20 JO13-1 - Pelikaan JO13-1Sportpark Thurlede
    21 nov. 18:45Pelikaan JO15-1 - Smitshoek JO15-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    21 nov. 18:45Pelikaan MO11-1 - FC Ijsselmonde MO11-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    21 nov. 19:00Barendrecht JO11-1 - Pelikaan JO11-1Sportpark De Bongerd
    22 nov. 18:45Pelikaan MO15-1 - Dubbeldam MO15-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    22 nov. 19:30Excelsior"20 O23 - Pelikaan O23Sportpark Thurlede
    24 nov. 14:30Walcheren 2 - Pelikaan 3Sportpark Bonedijke
    26 nov. 19:00SHO JO12-1 - Pelikaan JO12-1Sportpark Kikkershoek
    27 nov. 18:45Pelikaan MO13-1 - Dubbeldam MO13-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    27 nov. 20:00Excelsior'20 1 - Pelikaan 1Sportpark Thurlede
    1 dec. 15:00Pelikaan 3 - Bruse Boys 2Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    3 dec. 19:15Pelikaan JO17-1 - LMO JO17-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    8 dec. 12:30VVGZ 3 - Pelikaan 3Sportpark De Noord
    11 dec. 20:00Pelikaan O23 - Leonidas O23Sportpark Bakestein (Pelikaan)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pelikaan 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerjansdam 276102762119
    2Rijsoord 27502167915
    3Serooskerke 274121715213
    4De Meeuwen 2733188012
    5Terneuzense Boys 273221110111
    6EBOH 273131712510
    7Bruse Boys 273131815310
    8DESK 37304171439
    9Zwaluwe 27232121119
    10MZC'11 272321012-29
    11Pelikaan 37214711-47
    12Walcheren 272051315-26
    13VVGZ 37115824-164
    14SSV'65 27034829-213

    Poulestanden Pelikaan 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan 33300163139
    2Groote Lindt 4320111836
    3IFC 23102911-23
    4ASWH 33003317-140

    Poulestanden Pelikaan 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 311003213
    2Pelikaan 3100123-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijkshoorn, SamuëlTeamspeler
    Hoek, Johan-Chris vanTeamspeler
    Hof, Len van derTeamspeler
    Hove, Sander tenTeamspeler
    Idsinga, DaanTeamspeler
    Kuipers, DenleyTeamspeler
    Opmeer, LeonTeamspeler
    Pomp, RickTeamspelerDoelverdediger
    Scheper, EdwinTeamspeler
    Vat, JeroenTeamspeler
    Volk, SebasTeamspeler