• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bazen, Jean-PaulOverige stafStandaard functie
    Bazen-Luijendijk, CelineOverige stafTeammanager
    Besemer, SharonMedische stafVerzorger
    Kok, KeesOverige stafTeammanager
    Nossent, BasTechnische stafTrainer/coach
    Pruysen, ErwinTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di/Do A 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 nov. 19:30Excelsior"20 JO15-1 - Pelikaan JO15-1Sportpark Thurlede
    13 nov. 18:45Pelikaan JO13-1 - Dubbeldam JO13-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    13 nov. 19:30Slikkerveer O23 - Pelikaan O23Sportpark Reyerpark
    14 nov. 19:30Pelikaan JO17-1 - DCV JO17-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    17 nov. 12:30Pelikaan 2 - Hardinxveld 2Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    19 nov. 19:30Excelsior;20 JO13-1 - Pelikaan JO13-1Sportpark Thurlede
    21 nov. 18:45Pelikaan JO15-1 - Smitshoek JO15-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    21 nov. 18:45Pelikaan MO11-1 - FC Ijsselmonde MO11-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    21 nov. 19:00Barendrecht JO11-1 - Pelikaan JO11-1Sportpark De Bongerd
    22 nov. 18:45Pelikaan MO15-1 - Dubbeldam MO15-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    22 nov. 19:30Excelsior"20 O23 - Pelikaan O23Sportpark Thurlede
    24 nov. 12:30Pelikaan 2 - GRC-14 2Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    26 nov. 19:00SHO JO12-1 - Pelikaan JO12-1Sportpark Kikkershoek
    27 nov. 18:45Pelikaan MO13-1 - Dubbeldam MO13-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    27 nov. 20:00Excelsior'20 1 - Pelikaan 1Sportpark Thurlede
    1 dec. 12:30VVGZ 2 - Pelikaan 2Sportpark De Noord
    3 dec. 19:15Pelikaan JO17-1 - LMO JO17-1Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    8 dec. 12:30Pelikaan 2 - Oranje Wit 2Sportpark Bakestein (Pelikaan)
    11 dec. 20:00Pelikaan O23 - Leonidas O23Sportpark Bakestein (Pelikaan)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pelikaan 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge 2751127111616
    2Kozakken Boys 265012081215
    3Sliedrecht 274211810814
    4Pelikaan 26402138512
    5Oranje Wit 27331179812
    6VVGZ 273311513212
    7ASWH 27322149511
    8HSV Hoek 273131016-610
    9VV Papendrecht 27304191549
    10Hardinxveld 272321520-59
    11Wieldrecht 271331117-66
    12GRC-14 271061324-113
    13LRC 271061026-163
    14Groote Lindt 27025622-162

    Poulestanden Pelikaan 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan 2321011567
    2Rijsoord 2321010647
    3Groot-Ammers 23102310-73
    4Nieuw Lekkerland 2300358-30

    Poulestanden Pelikaan 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pelikaan 211002203
    2Heerjansdam 210012200
  • Team indeling

    NaamRolFunctieMobiel
    Aarts, RemcoTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Andeweg, TomTeamspeler
    Buckers, MennoTeamspeler
    Kolk, Stephan van derTeamspeler
    Lanser, Robert JanTeamspeler
    Look, GioTeamspeler
    Maa, Rowan deTeamspeler
    Nossent, TimoTeamspeler
    Opschoor, SjoerdTeamspeler
    Yren, Martin vanTeamspelerDoelverdediger