• 11 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bemer, NovanyoTechnische stafTrainer
    Ruiter, Mathieu deTechnische stafTrainer
    Troost, LarsOverige stafTeammanager
    Troost, RobertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pelikaan 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emma 421162362293350
    2Oranje Wit 1022146274363848
    3Hardinxveld 622126456322442
    4VV Papendrecht 52213274638841
    5ASWH 112110296051932
    6De Alblas 52294964481631
    7Nieuw Lekkerland 4229494746131
    8De Zwerver 42284105255-328
    9Alblasserdam 422821273541926
    10Pelikaan 112272134560-1523
    11DFC 82263134273-3121
    12Drechtstreek 822012120119-991
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.