A+ R A-

Update tribune

We hebben er lang op moeten wachten maar aanstaande woensdag, 25 november  is het dan zover, dan wordt onze nieuwe tribune geplaatst tussen het A en B veld.
Wij verwachten de units tussen 09.00 en 10.00 uur, waarna onze leverancier, UNIT 45, deze zal plaatsen op de door onze klusploeg voorbereide locatie...

Mitchell Kroos ( speler van Pelikaan A1), die bij het bedrijf op het bedrijventerrein Moerdijk werkt, dat voor het vervoer van de tribune zorgt, had vandaag de grote eer als eerste Peli de tribune te proberen. Hierbij aangetekend, dat, voordat onze tribune op transport gaat, de oranje stoeltjes dinsdag nog vervangen worden door blauw/zwart gekleurde.

 

Deze website maakt gebruik van cookies!

Wij kunnen hierdoor de website beter laten aansluiten op jouw behoeftes. Door onze website te bezoeken ga je akkoord met het plaatsen van cookies. Wil je weten wat voor cookies worden geplaatst? Lees dan onze cookieverklaring: Meer info

Akkoord