Deze website maakt gebruik van cookies!

Wij kunnen hierdoor de website beter laten aansluiten op jouw behoeftes. Door onze website te bezoeken ga je akkoord met het plaatsen van cookies. Wil je weten wat voor cookies worden geplaatst? Lees dan onze cookieverklaring: Meer info

Akkoord
A+ R A-

Pelikaan 1 zet bizarre reeks voort

En weer won Pelikaan zijn uitwedstrijd, de vierde op rij en de uitslag van 0-1 tegen Strijen was zeker niet onverdiend. Ondanks dat beide ploegen aardig aan elkaar waren gewaagd was er maar één ploeg die recht had op de overwinning en dat was Pelikaan.

Pelikaan had zich goed voorbereid op deze wedstrijd en liet Strijen de bal. Dat waren ze niet gewend omdat zij meestal vanuit een gesloten verdediging spelen met daaruit snelle counters want ze hebben wel snelle buitenspelers daarvoor. Met die strijdwijze hebben ze onlangs Heerjansdam en RVVH verrast. Maar het was veelzeggend dat zij in deze wedstrijd geen enkele uitgespeelde kans hebben gecreëerd en dat was de verdienste van heel Pelikaan.

Over de eerste helft viel niet veel te zeggen. Beide ploegen kregen geen kansen op één schot na van buiten de zestien door Strijen wat voorlangs het doel van de ook nu weer prima keepende Cas Hagman ging. Het spel speelde zich voornamelijk af op het middenveld waar Pelikaan de overhand had door veel beter te combineren.

De tweede helft was een stuk levendiger. Kort na de thee bereikte Sharog Susani met een uitstekende pass Anouar Saïd die met een tegenstander voor zich niet koos om die speler te passeren maar direct op het doel schoot, de bal ging rakelings over. Een tweede kans volgde op een snelle aanval van Pelikaan over meerdere schijven, uiteindelijk kwam de bal net iets achter Jordy van Buren terecht en die probeerde met een knap uitgevoerde omhaal te scoren maar helaas ging de bal recht op de keeper af. Deze poging had een beter lot verdiend. Halverwege de tweede helft kwam dan toch de verdiende treffer voor Pelikaan. Een voorzet vanaf de linkerkant kwam in het strafschopgebied terecht en Anouar Saïd stond klaar om de bal in te koppen maar hij kreeg in het duel een flinke duw in zijn rug waardoor hij niet kon koppen. Er werd hem dus een kans ontnomen en daarvoor gaf de scheidsrechter een penalty aan Pelikaan. Sharog Susani ontfermde zich over de bal en schoot de bal onberispelijk binnen. Even later had het zelfs 0-2 kunnen worden toen Anouar Saïd, weer hij, uit een mooie individuele actie de bal op de lat schoot waar de keeper kansloos was geweest. De laatste fase was spannend. Strijen was op zoek naar de gelijkmaker en ging vol op de aanval spelen. Zij deden dat echter met veel lange ballen die een prooi werden voor de verdediging en keeper Cas Hagman. Doordat zij ook veel corners kregen leek het gevaarlijker dan het daadwerkelijk was, Pelikaan hield het hoofd koel en nam de drie punten mee de bus in naar Zwijndrecht.

 

De volgende spelers hebben deze overwinning over de streep getrokken: Cas Hagman, Thomas den Boer, Achraf Bouchrit, Jesse de Raad, Vince van Nes, Lucas Adelino, Sharog Susani (90, Mahmut Erol), Jeffrey Nossent (63, Valeri Silva), Jordy van Buren, Jermain Bebrout (75, Jesper Nossent) en Saïd Anouar.

Steun Pelikaan via de VriendenLoterij

joomla vector social icons

Klik op het logo voor meer sponsorinfo

Competitie 2e klasse D 2016-2017

Verjaardagen

Vandaag jarig
Niemand
Binnenkort jarig
Remco Pruysen (22 jul)
Elkadhem Maachi (22 jul)
Luuk van Baaren (22 jul)
Erwin Pruysen (23 jul)
Max van Genderen (23 jul)
Ruben Francisco (23 jul)
Zakaria Doudouh (23 jul)
Michel vd Boom (25 jul)
Thijm Vroegh (25 jul)
Eelke Stienstra (25 jul)